مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پودر ماشین لباسشویی فله

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی پودر ماشین لباسشویی ویژگی پودر ماشین لباسشویی فله مزایای استفاده از پودر ماشین لباسشویی فله قیمت پودر ماشین لباسشویی فله نتیجه گیری

با توجه به ماشین شدن دنیای امروزی دیگه فرصتی برای شستشوی دستی لباس ها نمی ماند. انواع پودر ماشین لباسشویی فله وجود دارد که کاربردهای متفاوتی دارند و باعث می‌شود لباس های شما درخشان تر شوند  همچنین نسبت به پودر لباسشویی دستی از کیفیت بالاتری برخوردار هستند. پودر ماشین لباس شویی آسیب کمتری به بافت لباس می زنند. خرید پودر ماشین لباسشویی فله نسبت به بسته بندی آن از نظر اقتصادی قیمت به صرفه تری دارد و باعث می شود که مدت طولانی تری از آن استفاده کنند. در این  این مقاله به معرفی، مزایا، ویژگی های پودر ماشین لباسشویی فله و … می پردازیم.

معرفی پودر ماشین لباسشویی

دود ماشین لباسشویی جوینده قوی که دارای PH قلیایی می باشد، اولین پودر ماشین لباسشویی، در سال ۱۹۰۷ در کشور آلمان  ساخته شده است. قبل از اینکه پودر ساخته شود  تنها  ماده شوینده صابون بود ولی ایراد و نقطه ضعفی داشت و آن این بود که نمی توانست از پس قارچها و باکتریها بر بیاید .به همین دلیل صابون ها جای خود را به پودر های شوینده دادند. ترکیب ساخته شده پودر ها در طول زمان تغییر کرد و ویژگی های نظیر نرم کننده لباس ها و حفظ کردن رنگ  لباسا به ترکیب این پول‌ها اضافه شد امروزه بیش از پیش به شویندگی توجه می شود و پودر ماشین لباسشویی فله از پرکاربردترین شوینده های البسه می باشد که دارای قدرت پاک کنندگی و از  بین برنده سختی لکه ها و باکتری ها می باشد. در ایران پودر های لباس را به نام تاید می شناسند در صورتی که تاید نام یک کارخانه تولید کننده پودر های شوینده میباشد.

 ویژگی پودر ماشین لباسشویی فله

برای خرید بهترین پودر ماشین لباسشویی قبل از آن باید به این مورد توجه کرد. که انواع پودر لباسشویی را بشناسیم و با توجه به اینکه لباس چه جنسی دارد و نوع الیاف پارچه  نیز انتخاب می شود.

پودر ماشین لباسشویی فله ویژگی هایی دارد که می توان به

۱-قدرت پاک کنندگی بالایی داشته باشد که بتواند لکه های قدیمی را از بین ببرد.

۲-بافت پارچه آسیبی نرساند

۳- باعث آسیب و جرم انداختن به ماشین لباسشویی نشود.

۴-  اگر آلکیل سولفات داشته باشند می‌توانند لکه‌های گل خواب و چمن را از بین ببرد.

۵- پودر ماشین لباسشویی به دلیل کار به کارگیری تکنولوژی روز باید از لباس شما محافظت کند  بافت لباس را مانند روز اول نگه دارد.

۶-  و در آخر باید بتواند تاروپود لباس را به خوبی حفظ کند.

 مزایای استفاده از پودر ماشین لباسشویی فله

پودر ها دارای قدرت پاک کنندگی بالایی هستند و البته به خاطر زن بودن آن برای پارچه هایی با لکه قدیمی و دارای بافت ضخیم مناسب هستند. پودر ها به طور کلی قیمت کمتری دارند و پودر ماشین لباسشویی فله به خاطر حجم بالا از نظر اقتصادی بسیار به صرفه تر است بسته بندی کارتونی آن است.

پودر مورد نظر باید از مواد اولیه با کیفیت درست شده باشد، که این مورد می توان قدرت پاک کنندگی را بالا ببرد با توجه به بسته بندی پودرهای ماشین لباسشویی فله اگر در معرض آب قرار بگیرد آسیب کمتری می بیند و گلوله گلوله نمی شوند. بعضی از این نوع پودرها دارای رایحه هستند که علاوه بر درخشندگی باعث خوشبویی لباس شما نیز می‌شوند.

 قیمت پودر ماشین لباسشویی فله

پودر ماشین لباسشویی فله دارای برند های متفاوتی می باشد. که از جمله این نوع برند ها می توان به سافتلن، نگین ،هوم کر، دلتاو … اشاره کرد. پودر ماشین لباسشویی با توجه به نوع نیاز خریداران در بسته بندی های کارتونی ،کیسه ای و یا صدفی تولید می شوند. پودرهای ماشین لباسشویی فله در کیسه های ۵، ۱۰، ۲۰ کیلو گرمی هستند. چه از نظر قیمت نسبت به کارتونی و صدفی ارزش خرید بالایی دارند. قیمت کیسه این پودر ها با توجه به اینکه این بود برای چه نوع لباس هایی مناسب است و چه جنس لباسی مد نظر است، و چه مقدار برای خرید مدنظر داریم متفاوت است.

 نتیجه گیری

در دنیای امروزی استفاده از پودرها برای شستشوی البسه اهمیت بالایی دارد،که امروز با توجه به پیشرفت تکنولوژی پودرهای ماشین لباسشویی دارای خصوصیت هایی هستند.و انواع آنها با توجه به نیاز روزانه و نوع لباس متفاوت است. پودرها قدرت پاک کنندگی بالاتری از صابون دارند و می‌توان به راحتی باکتریها و قارچها را از بین ببرند. در آخر باید گفت که پودر ها باید بتوانند در حفظ رنگ و تار و پود پارچه کیفیت لازم را داشته باشند.

پودر ماشین لباسشویی فله دارای ارزش خرید بالایی هستند، و در دنیای امروزی که فرصت کمتری برای رفت و آمد و شستشو وجود دارد این نوع پودر ها مناسب می باشند.

مدیریت مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Button