مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 11 − 3 =

فروش و قیمت پخش مواد شوینده و بهداشتی در شیراز

آنچه در این مقاله می خوانید...

پخش مواد شوینده و بهداشتی در شیرازنمایندگی پودر لباسشویی نگینخرید عمده مواد شوینده در شیرازکارخانه پودر لباسشویی نگینعمده فروشی مواد شویندهقیمت پودر ماشین نگینصادرات مواد شویندهفروشگاه چیراعمده فروشی شوینده مولوی
پخش مواد شوینده و بهداشتی در شیراز

شوینده یا محصول پاک کننده یک محصول شیمیایی است که برای تمیز کردن استفاده می شود. اغلب حاوی صابون یا سایر سورفکتانت ها است، اما می تواند مخلوطی از آب و اتانول نیز باشد. امروز در رابطه با شینده های مربوطه شما و نحوه خرید آن بیشتر خواهیم گفت …

پخش مواد شوینده و بهداشتی در شیرازنمایندگی پودر لباسشویی نگین

 

به موادی که ذرات کثیفی، آلودگی و چربی را از روی سطوح و تجهیزات پاک می کنند دترجنت، تمیز کننده یا شوینده صنعتی می گویند. به عبارتی دیگر می توان گفت تمیز کننده، سورفاکتانت و یا مخلوطی از چند سورفاکتانت است که دارای خاصیت پاک کنندگی در محلول ها می باشند. همچنین در تعریفی دقیق تر، منظور از پاک کننده‌ها (Detergents)، موادی هستند که ذرات چربی و چرک را از روی انواع سطوح مانند پارچه‌ها و یا اجسام دیگر بزدایند. این مواد در انواع مختلف شوینده اسیدی بدون کف، شوینده قلیایی بدون کف و حلال ها تولید و به بازار عرضه می می‌شوند. جهت خرید مواد شوینده در شیراز میتوانید به صفحه خرید فروشگاه چیرا مراجعه کرده و خرید خود را ثبت کنید.

خرید عمده مواد شوینده در شیرازکارخانه پودر لباسشویی نگین

 

فروشگاه انلاین شرکت چیرا همواره شرایط فروش شوینده های با کیفیت را برای شما عزیزان فراهم کرده است که میتوانید خرید عمده مواد شوینده خود را از این مجموعه خریداری کنید جدا کردن هر میزان آلودگی از یک سطح در صورتی که نیاز به صرف انرژی باشد و همینطور با عملیات سایش همراه باشد، به طوری که ماده ای با ترکیب ماده دیگر به این امر کمک کند، از آن به عنوان مواد شوینده صنعتی یاد می شود که شامل شوینده های قلیایی و اسیدی است که هر یک دارد ویژگی های مخصوص به خود هستند.

عمده فروشی مواد شویندهقیمت پودر ماشین نگین

 

فروشگاه چیرا همواره فروش محصولات با کیفیت از جمله مواد شوینده را به شما عزیزان ارایه میدهد…عملکرد مواد شوینده قلیایی  و و همچنین مواد شوینده اسیدی به این صورت است که در واقع وقتی ماده شوینده به سیستم نظافت افزوده می شود سبب می شود که بخشی از انرژی مکانیکی مورد نیاز به انرژی فیزیکی شیمیایی جایگزین شود. وقتی یک انرژی افزایش می یابد، کمبود انرژی دیگر جبران می شود.

صادرات مواد شوینده

 

از جمله شوینده های صنعتی، می توان به مواد شوینده اسیدی که در آن ها از اسید به عنوان عامل اصلی پاک کنندگی استفاده می شود اشاره کرد. این دسته از شوینده ها قادرند رسوبات مینرالی (مانند: کلسیم و منیزیم) را حل کنند. اما این مواد به علت خوردگی بر روی برخی سطوح فلزی مانند آهن گالوانیزه یا آلومینیوم قابل مصرف نمی باشند. اسیدهای آلی نسبت به اسیدهای غیرآلی ضعیف تر می باشند و اثرات ناشی از خوردگی فلزات آن ها کمتر است. از این نوع شوینده به عنوان خنثی کننده شوینده های قلیایی نیز استفاده می کنند. این شوینده های اسیدی بر نمک های فلزی مانند سولفات آهن، سولفات آلومینیوم، سولفات باریم، سولفات کلسیم و کربنات کلسیم موثر هستند.

فروشگاه چیراعمده فروشی شوینده مولوی

 

با توجه به وجود بار میکروبی و حجم آلودگی زیاد در صنایع مختلف، لزوم کاربرد اصولی و صحیح ضدعفونی کننده های صنعتی و شوینده های صنایع بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. به عنوان مثال، صنایع لبنی بدلیل حساسیت خاصی که دارا هستند همواره از اهمیت زیادی برخوردار بوده اند. از آنجایی که محصولات لبنی سهم عمده ای از سبد محصولات خانوار ها را به خود اختصاص می دهد لذا این سلامت این محصولات بطور مستقیم بر سلامت انسان تاثیرگذار می باشد.

مدیریت مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • 10 − 4 =
0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Button