مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی پخش مایع ظرفشویی فرشتا

آنچه در این مقاله می خوانید...

مهمترین مزایای مایع ظرفشویی فرشتاصادرات مهر تأییدقیمت مناسبصرفه ی اقتصادی
مایع ظرفشویی فرشتا

مایع ظرفشویی فرشتا‌ چه ویژگی هایی را دارا ست . که سبب میشوداین محصول برای خرید انتخاب شود ،

آنچه باعث میشود مصرف کننده در میان انبوه برند های مایع ظرفشویی اقدام به خرید مایع ظرفشویی فرشتا نماید تنها صرفه ی اقتصادی آن نیست بلکه دیگر  ویژگی های این محصول تجاری است ،وقتی شما بعد از استفاده از ظروف وطبخ ومصرف غذا در آنها ،می خواهید با شستشو و ابکشی بوی بد چربی یا سرخ کردنی ویا باقیمانده ی غذا را از آنها پاک کنید ، ویا جرمی را که براثر حرارت شعله وپرش روغن روی جداره ی‌ظروف  ایجاد شده از بین ببرید ، تصمیم به استفاده از مایع ظرفشویی میگیرید و مسلما بهترین ومطمئن ترین را ترجیح میدهید ،که هم کیفیت هم قیمت به صرفه ای از نظر اقتصادی داشته باشد .

مهمترین مزایای مایع ظرفشویی فرشتا

مایع ظرفشویی فرشتا

 1. قابلیت های مایع ظرفشویی فرشتا در چند چیز است، که شاید درهنگام خرید مایع ظرفشویی کمتر مورد توجه قرار میگیرد .
 2. حفظ اصالت ورنگ ظروف ؛ این که با مصرف چند باره ی مایع ظرفشویی (فرشتا )مثلا ظروف استیل مات وکدر نشود .
 3. حفظ کیفیت واستحکام لعاب درونی  ظروف تفلون ؛ طی مدتی که از مایع ظرفشویی فرشتا استفاده میشود ،لعاب ظروف تفلون هیچ آسیبی ندیده وخاصیت نچسب بودن آن از بین نمیرود .
 4. حتما استفاده ی مدام از مواد شوینده به پوست شما آسیب میرساند ، اما در هنگام استفاده از فرشتا این آسیب به حد اقل میرسد ، این محصول باعث خشکی زیاد ویا پوسته شدن پوست دستان شما نمیشود .
 5. بعد از استفاده از مایع ظرف شویی فرشتا محوطه ی آشپز خانه و ظروف شما بوی بد مواد شوینده وشیمیایی را نخواهد گرفت .
 6. با آبکشی متعارف مایع ظرفشویی فرشتا کاملا از روی ‌ظروف شسته شده وروی آنها باقی نمیماند .
 7. با فرشتا اطمینان داشته باشید که میکروب ها وباکتری های مضر حین شستشو از سطح ظروف  از بین رفته .ابن یعنی پیشگیری از بیماری  وحذف هزینه های درمانی اضافی و صرفه جویی اقتصادی .
 8. مایع ظرفشویی فرشتا قابلیت استفاده در انواع ظروف (پیرکس ،چینی ،بلور ،کریستال ،پلاستیکی ،استیل وچدن ) را دارد ،وسطوح آنها را کاملا تمیز وعاری از چربی میکند .
 9. غلظت قابل قبول این مایع به حدی است که با مصرف چند قطره تعداد زیادی ظرف به راحتی آبکشی میشود .پس فرشنا نگهبان اقتصاد خانواده نیز هست .
 10. تنوع در سایز وحجم ومدل پیت این مایع باعث میشود ،شما هم در خانه هم در مسافرت وهم در اماکن پر مصرف مثل رستوران ها و …. هر نوعی از آن را که با موقعیت شما متناسب است ،به راحتی تهیه کنید .
 11. دردسترس بودن مهمترین دغدقه ی مردم است ، واینکه با وجود بیماری منحوس کرونا ولزوم اجرای پروتکل های بهداشتی و محدودیت های اجتماعی وفردی افراد بتوانند به راحتی در منزل بازدن چند شماره با گوشی تلفن وهمراهشان ، کالای مورد نظر را درب منزل تحویل بگیرند.واین صرفه جویی در وقت و هزینه و حفاطت از سلامت افراد وجامعه است .
 12. مایع ظرفشویی فرشتا در رایحه واسانس های متنوع ومختلفیدموجود میباشد واین احترام به سلیقه ی مشتری است .

صادرات مهر تأیید

مایع ظرفشویی فرشتا

صادرات مایع ظرف شویی فرشتا به دیگر کشور ها وتمایل آنها برای تجارت وخرید با کشور ما در بازاروسیع جهانی خود مهر تأییدی بر کیفیت وصحت این محصول بی نظیر است .

قیمت مناسب

مایع ظرفشویی فرشتا

اینکه بتوانید مایع ظرفشویی فرشتا رادر منزل به قیمت درب کارخانه چه عمده (برای رستوران ، اماکن تفریحی وعمومی) وچه در خرید خرد با قیمت مناسب تهیه کنید سبب جلب رضایت .ورعایت وضع معیشت شما مصرف کننده ی گرامی میشود.

صرفه ی اقتصادی

مایع ظرفشویی فرشتا

قیمت این محصول در سال ۱۴۰۰ به نسبت سایر شوینده ها افزایش چندانی نداشته ،ودارای ثبات قیمت  خوبی در بازار داخلی وخارجی بود ، واین زمینه ساز اعتماد درمیان  خریداران  وحفظ مشتری وجایگاه برتر تجاری نیزهست .

نکته: متعادل نگه داشتن قیمت =ایجاد امنیت روانی در معیشت خانوار

 

مدیریت مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Button