مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مایع ظرفشویی جدید مخصوص صادرات

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی مایع ظرفشویی جدیدمزایای استفاده از مایع ظرفشویی جدیدویژگی بهترین مایع ظرفشویی جدیدمواد تشکیل دهنده مایع ظرفشویی جدیدصادرات مایع ظرفشویی جدید
مایع ظرفشویی جدید

مایع ظرف‌شویی یکی از موادی است که در همه خانه یافت خواهد شد، در واقع این مایع یک جز جدانشدنی از آشپزخانه در هر خانه ای بشمار می رود. اما یادتان باشد این ماده تنها برای برق انداختن بر روی ظرفشویی و ظروف نیست و می‌توان از این ماده شوینده برای نقاط مختلفی بهره برد. ما در ادامه راجع به مایع ظرفشویی جدید صحبت می کنیم.

معرفی مایع ظرفشویی جدید

مایع ظرفشویی جدید

مایع ظرفشویی که در اصطلاح عامیانه ریکا (نام تجاری یک مایع ظرفشویی معروف قدیمی) نیز نامیده می شود، مایعی شوینده می باشد که جهت شستشوی ظروف کاربرد دارد. مایع ظرفشویی جدید ماده ای مولد کف می باشد که برای حذف چربی ها و بقایای مواد غذایی از سطح ظروف طراحی گردیده ‌است. نوع دیگری از مایع ظرفشویی برای شستوی ظروف در ماشین ظرفشویی استفاده می شود.

مزایای استفاده از مایع ظرفشویی جدید

مایع ظرفشویی جدید

مایع ظرفشویی جدید باید قدرت پاک کنندگی بالایی داشته باشد. بخاطر کاربرد مخلوطی از سورفکتانت های آنیونیک، نانیونیک و آمفوتریک در فرمول شیمیایی مایع ظرفشویی چربی ها و چرک ها سریع و کامل از روی سطوح پاک می شوند.

  1. مایع ظرفشویی جدید باید غلیظ و با صرفه باشد. مایع ظرفشویی بخاطر کاربرد الکترولیت ها و سورفکتانت ها و آلکانول آمیدها، باید غلظت زیادی داشته باشد.
  2. مایع ظرفشویی جدید باید قدرت کف کنندگی زیادی داشته باشد. بخاطر کاربرد مواد پایدار کننده کف و زیاد کننده غلظت، مانند آلکانول آمیدها، کف تشکیل شده، پایدار می باشد.
  3. مایع ظرفشویی جدید باید pH خنثی داشته باشد و باعث سوزش پوست دست نشود. pH مایع ظرفشویی خنثی می باشد و بخاطر وجود سورفکتانت آمفوتریک، باعث کاهش حساسیت پوستی می شود.
  4. مایع ظرفشویی جدیدباید به راحتی با آب کشی ظروف پاک شود. کف تولید شده روی ظروف باید به آسانی پاک گردد.
  5. مایع ظرفشویی جدید دارای رایحه خوش است که هنگام مصرف متصاعد می شود. به همین علت در هنگام مصرف مایع ظرفشویی، احساس خوبی برای فرد مصرف کننده ایجاد می شود.

مایع ظرفشویی جدید با رفتن با قدرت کف زایی و پاک کنندگی فراوان به راحتی ظروف را تمیز و پاک می کند. مایع ظرفشویی بارفتن در مقادیر مختلف متناسب با هر نوع نیازی طراحی شده است. مایع ظرفشویی بارفتن با قدرت پاک كنندگی فراوان، تمام ظروف آشپزخانه را پاک می گرداند. این مایع ظرفشویی غلیظ و با صرفه می باشد و از قدرت كف كنندگی زیادی برخوردار است و در بسته بندی های نیم، یک، سه و چهار لیتری در بازار عرضه گردیده است كه جهت مصارف خانگی، اداری، رستوران ها، تالارها، هتل ها، سالن های غذاخوری و… مناسب می باشد.

ویژگی بهترین مایع ظرفشویی جدید

مایع ظرفشویی جدید

مایع ظرفشویی جدید با چربی زدایی قوی و از بین برنده بوی نامطبوع ظروف و قدرت پاک کنندگی فوق العاده به آسانی ظورف شما را تمیز می کند. این محصول حاوی مواد نرم کننده می باشد که به پوست دست آسیبی نمی رساند. اسانس نعناع موجود در مایعات ظرفشویی اوه با دارا بودن خواص آروماتراپی و جذب از طریق سیستم تنفسی باعث تقویت سیستم عصبی، رفع خستگی وایجاد آرامش می گردد. منتول موجود در این اسانس با اثر خنک کنندگی، هوشیاری و سرزندگی را در شما ایجاد می کند. بسته بندی بسیار زیبای این محصول همراه با رایحه های مطبوع میوه و نعناع، شستشوی ظروف را برای شما لذت بخش می نماید.

مواد تشکیل دهنده مایع ظرفشویی جدید

مایع ظرفشویی جدید

مواد تشکیل دهنده مایع ظرفشویی جدید آب دیونیزه، آلکیل بنزن، سولفوریک اسید، سدیم کلراید، اسانس، سدیم هیدروکسید و دی سدیم اتیلن می‌باشد.

در دمای ۱۰ تا ۴۰ درجه سانتی گراد و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری شود. بهتر است هنگام استفاده از هر نوع مایع ظرفشویی از دستکش استفاده نمایید. دور از دسترس کودکان نگهداری شود.

این مایع ظرفشویی جدید سریع و قدرتمند در از بین بردن بوی نامطبوع بجا مانده از مواد غذایی مانند: گوشت، مرغ، ماهی و … بسیار تواناست.

برای شستشوی طروف باید ابتدا باقیمانده غذاها را از روی ظروف پاک نمایید، سپس با توجه به چربی و تعداد ظروف، میزان مناسبی از مایع ظرفشویی را بر روی اسفنج شستشو اضافه نموده و ظروف را بشویید و کاملا آبکشی نمایید.

صادرات مایع ظرفشویی جدید

صادر کنندگان کالاهای مختلف بر مبنای عواملی که در این زمینه تاثیر گذار می باشند عمل می کنند.مایع ظرفشویی از جمله کالاهای شوینده ی بهداشتی است که صادرات آن به کشورهای همسایه رو به گسترش بوده است.از جمله نیازهای مهم بازارکشورهای همسایه، مایع ظرفشویی مرغوب با قیمت مناسب است که در اثر صادرات تهیه شود. صادرات مایع ظرفشویی جدید به کشورهای دیگردر کنار صادرات سایر کالاهای بهداشتی و شوینده های باکیفیت انجام می شود. راه های ارتباطی که با کشورهای همسایه وجود دارند زمینه لازم برای صادرات مایع ظرفشویی را تا حدی فراهم کرده اند که در سرعت عمل صادرات و سلامت کالا تاثیر دارد.

نتیجه گیری

مایع ظرفشویی جدید از شوینده های بسیار ضروری در هر خانه و به طور خاص در آشپزخانه است که علاوه بر قدرت بالای پاکنندگی، باعث درخشندگی ظروف می شود و بوی نامطبوع ظروف کثیف را نیز با یک بار شست و شو کاملا از بین می برد. بنابراین انتخاب مایع طرفشویی جدید می‌تواند بهترین گزینه برای شما باشد.

مدیریت مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Button