مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید انواع برندهای پودر لباسشویی ماشینی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تاریخچه پودر لباسشویی ماشینی به کجا برمی‌گردد؟چطور پودر ماشین لباسشویی مناسب را انتخاب کنیم ؟پودر لباس شویی و مایع لباسشویی چه تفاوتی دارا هستند؟پودر ماشین لباسشویی ایرانی چه مزیت‌هایی دارااست؟
خرید انواع برندهای پودر لباسشویی ماشینی

پوشیدن لباس‌های آراسته و منزه، علاوه بر تقویت روحیه‌ی شخصی، در جایگاه اجتماعی و اعتماد‌به‌نفس نیز اثر گذار میباشد. دقت در فرایند شستشوی لباس، سبب میگردد لباس‌ها وضعیت اولیه را حفظ نمایند و مدام منزه به نظر بیایند. کیفیت پودر لباسشویی ماشینی ، تاثیر متعددی بر تمیزی، حفظ شرایط، طول عمر لباس و مراقبت از ماشین لباسشویی داراست.
پودرهایی که استاندارد نباشند، منجر می گردند لباس پس از بازه زمانی کوتاهی شرایط اولیه‌اش را از دست بدهد، رنگش تغییر نماید و کم‌کم پوسیده خواهد شد، ضمنا محفظه پودر لباسشویی ماشینی نیز آسیب می‌بیند. وقت خرید، تنوع پودرهای شوینده ممکن میباشد سبب سردرگمی‌تان خواهد شد. این نوشته‌علمی راهنمای انتخاب پودرلباسشویی میباشد و در خرید شوینده مطلوب کمکتان می‌نماید.

خرید انواع برندهای پودر لباسشویی ماشینی

تاریخچه پودر لباسشویی ماشینی به کجا برمی‌گردد؟

تاریخچه پودر لباسشویی ماشینی به کجا برمی‌گردد؟
پیش از هرچیز می بایست بدانیم پودر ماشین لباسشویی چه چیزی است؟ پودرلباسشویی یک شوینده قلیایی و قدرتمند میباشد که اولین بار در سال ۱۹۰۷ در آلمان تولید شد. پیش از این، فقط ماده‌ی شوینده، صابون خانگی بود البته صابون خانگی از پس باکتری‌ها و قارچ‌ها برنمی‌آمد و نیاز به شوینده‌ی توانمند‌تری حس می شد. بدین ترتیب پودر شوینده به سرعت همه‌گیر شد. ترکیب پودرها به‌مرور زمان بهبود پیدا کرد و امکاناتی مانند قابل انعطاف کردن لباس و محافظت رنگ پارچه به ترکیباتش اضافه شد.
امروزه پودر، از پرکاربردترین و مهمترین مواد شستشو میباشد که توان تمیز‌کنندگی بالایی دارد و به سرعت باکتری‌ها و لکه‌های سرسخت را از روی پارچه پاک می‌نماید. در کشور ایران، اکثراً پودرلباسشویی را با اسم تاید می شناسند، ولی پودرلباسشویی اسم یک کارخانه معروف تولید پودرلباسشویی و فقط یکی از انواع متعدد پودر میباشد.

چطور پودر ماشین لباسشویی مناسب را انتخاب کنیم ؟

چطور پودر ماشین لباسشویی مناسب را انتخاب کنیم ؟
یکی‌از پرسش‌های رایج در مغازه‌ها این میباشد که « پودر ماشین لباسشویی چی خوبه ؟» برای جواب به‌این پرسش، اولیه می بایست انواع پودر لباسشویی ماشینی را بشناسیم و بعد از آن با توجه به جنس لباس‌ها، شوینده مناسب را انتخاب کنیم.
چگونه بوی بد ماشین لباسشویی را از بین ببریم؟
تولیدات کمپانی‌های متعدد، ساختار شیمیایی، آنزیم، توان تمیزکنندگی و عطر‌های گوناگون و متنوعی دارا هستند. شناختن خصوصیت گونه های پودر ماشین لباسشویی سبب ساز میشود پودر ماشین لباسشویی مناسب را گزینش کنیم تا به الیاف و رنگ پارچه و محفظه شوینده ماشین لباسشویی آسیبی نرسد. پودر شوینده از نگاه کاربرد، به سه مجموعه کلی تقسیم می گردد:
• پودر لباسشویی ماشینی منحصر به فرد لباس‌های رنگی: ساختار شیمیایی و توان تمیز‌کنندگی این ماده طوری طراحی گردیده تا در عین تمیزی و از بین رفتن لکه‌ها، به رنگ پارچه آسیبی نرسد و درخشندگی‌اش را از دست ندهد. برای شستن لباس‌های رنگی بهتر میباشد مسلماً از پودرهای اختصاصی و استاندارد استفاده کنیم زیرا بقیه پودرها، یا قدرت تمیزکنندگی بالایی دارا‌هستند و رنگ پارچه را از بین می برند و سبب پوسیدگی‌اش می شوند، یا توان شویندگی ضعیفی دارا‌هستند و لباس به‌خوبی پاک نمیشود. درضمن استفاده از شوینده منحصر به فرد، سبب پرهیز از رنگ دادن لباس‌ها به یکدیگر می‌گردد. پودر منحصر به فرد لباس‌های رنگی در برندهای فرنگی با نشان «color» یا «colour»، و در برندهای ایرانی با عبارت «اختصاصی لباس‌های رنگی» قابل تشخیص میباشد.
پودر ماشین لباسشویی منحصربه‌فرد لباس‌های سپید: این مواد توان تمیزکنندگی بالایی دارا هستند و سبب محافظت رنگ سپید پارچه و درخشندگی‌اش میگردند. درصورتی که برای شستن لباس‌های سپید از پودر اختصاصی استفاده نکنید، رنگ لباس کم کم کدر و چرک آلود می‌گردد و به زردی متمایل میشود. پودر اختصاصی لباس‌های سپید، در برندهای فرنگی با نشان «white» و در برندهای ایرانی با عبارت «اختصاصی لباس‌های سپید» مشخص و معلوم گردیده است.
پودر ماشین لباسشویی اختصاصی لباس‌های نوزادان و کودک ها: این شوینده‌ها فارغ از رایحه و آنزیم میباشند و منحصر پوست نازک و آسیب‌پذیر طفل طراحی گردیده‌اند. این ماده، در عین از بین بردن باکتری‌ها، از پوست طفل مراقبت می‌نماید و سبب ایجاد آلرژی و حساسیت نمی شود. این پودرها با عبارت «ویژه کودک ها» نشان‌گذاری گردیده‌اند و برای مبتلایان به بیماران پوستی نیز پیشنهاد میگردند.

پودر لباس شویی و مایع لباسشویی چه تفاوتی دارا هستند؟

پودر لباس شویی و مایع لباسشویی چه تفاوتی دارا هستند؟
پودرلباسشویی دربردارنده ماده‌ای به اسم بلیچ (آبژاور) میباشد که سبب میگردد پودر نسبت به مایع لباسشویی توان تمیز‌کنندگی و لکه‌بری بیشتری داشته باشد. مایع ترکیب ضعیف‌تری داراست و برای لباس‌های رنگی و حساس سفارش می شود. ولی پودرهای سوای بلیچ نیز انتخاب قابل قبولی برای شستن لباس‌های رنگی و حساس می‌باشند، زیرا به الیاف پارچه آسیبی نمی‌زنند.
پودرها دربردارنده آلکیل بنزن سولفونات میباشند و لکه‌های سخت مانند لکه‌ی خاک، گِل و روغن را از بین می برند، نسبت به مایع‌ها تاریخ انقضای بیشتری دارا‌هستند و منجر صرفه‌جویی در زمان و هزینه میگردند، همینطور به‌دلیل بسته‌بندی کاغذی، با اطراف‌ سازگارترند.
برای خردسالان و بیماران تنفسی از پودر ماشین لباسشویی فارغ از عطر به کارگیری نمایید
برای شستن جامه خردسالان و بیماران تنفسی، قطعاً از پودر ماشین لباسشویی فارغ از عطر استعمال نمایید، زیرا اسانس‌ها و ترکیبات موجود در‌این ماده قادر است سبب ایجاد آلرژی و حساسیت گردد. اما این اسانس می تواند در دیگران هم سبب آلرژی پوستی و حساسیت گردد، در شرایطی که بعداز پوشیدن جامه، پوستتان مبتلا جوش قرمز‌رنگ، خشکی پوست، خارش و التهاب شد، از پودرهای فارغ از عطر استفاده نمایید.
پودرهای فارغ از رایحه، فاقد اسانس، عطر، مواد نگه‌دارای و مواد سفید کننده می‌باشند، به همین دلیل انتخاب قابل قبولی برای پوست‌های حساس به‌شمار می روند.

پودر ماشین لباسشویی ایرانی چه مزیت‌هایی دارااست؟

پودر ماشین لباسشویی ایرانی چه مزیت‌هایی دارااست؟
امروزه پودر ماشین لباسشویی ایرانی ، با خصوصیت‌های متعدد و تنوع بالا در دسترس میباشد. این تولید ها از نظر کیفیت شستشو چیزی کمتر از برندهای فرنگی ندارند. معیار کلرید سدیم در پودرهای ایرانی به حداقل رسیده میباشد، یعنی آنزیم‌ها بهتر فعالیت می‌نمایند و با وسعت مقداری ماده شوینده، می‌توان مقدار متعددی لباس شست.
از سایر مزیت‌های به کار گیری از پودر لباس شویی ایرانی، می‌اقتدار به قیمت مناسب به جهت حذف هزینه‌های واردات، داشتن بسته‌بندی سازگار با محیط‌زیست و کیفیت شستشوی بالا بدون آسیب به بافت و رنگ لباس اشاره نمود.

مدیریت مجموعه : مهندس وحید رشیدی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه چیرا شما را به خرید بهترین محصولات مواد شوینده بهداشتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Button